Pro Universitate-díjban részesült Prof. Dr. Véha Antal, az SZTE Mérnöki Kar Élelmiszermérnöki Intézet egyetemi tanára

Az elismerést Professzor Úr a Szegedi Tudományegyetem Napján vehette át, mely 2002 óta minden év november 11-én kerül megrendezésre.

2018-ban a Szegedi Tudományegyetem Szenátusa Pro Universitate-díjat adományozott Prof. Dr. Véha Antalnak, az SZTE Mérnöki Kar Élelmiszermérnöki Intézet egyetemi tanárának.

Pro_Univ1

Pro Universitate-díjban azon személy részesülhet, aki az egyetemi oktatás-kutatás eredményeiért jelentőset tett, illetve az egyetemvezetésben és annak fejlesztésében kiemelkedő érdemeket szerzett. Mindemellett aktívan részt vett a Szegedi Tudományegyetem hazai és nemzetközi intézményi, szakmai és gazdasági kapcsolatainak fejlesztésében, a már kialakult együttműködések ápolásában vagy újak létrehozásában.

Pro_Univ2

Gratulálunk sikereihez, és eredményes munkát kívánunk a jövőben is!