allas2

Pénzügyes munkatársat keresünk!

A Szegedi Tudományegyetem Mérnöki Kara teljes munkaidőben foglalkoztatott munkatársat keres gazdasági ügyintézői pozícióra !

Munkavégzés helye:

6725 Szeged, Mars tér 7.

Munkaidő:

hétfőtől csütörtökig 7.30-16.00, péntek 7.30-13.30

Szükséges iskolai végzettség:

• Közgazdász végzettség (BSc), vagy
  • középfokú közgazdasági végzettség, vagy
  • érettségi és pénzügyi számviteli ügyintézői vagy mérlegképes könyvelői okj -s képzés (előnyt jelent az államháztartási szakirány)

Egyéb ismeretek, készségek:

• középszintű angol nyelvtudás
  • Microsoft Excel magas szintű ismerete, gyakorlott alkalmazása
  • kiváló problémamegoldó képesség, rendszerszemlélet, felelősségteljes hozzáállás

Munkakörhöz tartozó főbb feladatok:

• bejövő számlák alaki, tartalmi elemeinek vizsgálata, számszaki ellenőrzése, az átalány díjas számlák ellenőrzése,
  • óraadói díjak elszámolása,
  • a központi beszerzések hatályos jogszabályoknak és SZTE szabályzatoknak megfelelő ügyintézése,
  • kapcsolattartás a beszállítókkal, folyószámla egyeztetés, reklamációk ügyintézése, biztosítási ügyek intézése.
  • folyamatos adatszolgáltatás a szervezeti egység vezetője felé,
  • a Kar gazdálkodását bemutató elemzések, kimutatások, prezentációk elkészítése,
  • az éves költségvetés illetve a gazdasági beszámoló elkészítése, valamint
  • az ellenjegyzői jogkör gyakorlása

A jelentkezéshez kérem, küldje meg e-mailben részletes szakmai önéletrajzát (a korábbi munkahelyek, munkakörök, az ott végzett feladatok, szakmai tapasztalatok felsorolásával) 2016. január 26-ig Kalmárné Tóth Gabriella hivatalvezetőnek címezve a kalmarne@mk.u-szeged.hu, illetve a btunde@mk.u-szeged.hu e-mail címre.