foto_helyett2_1170x430

2016/17. tanév őszi félév demonstrátori pályázatainak eredményei

A Szegedi Tudományegyetem Mérnöki Kara felhívást tett közzé demonstrátorok jelentkezésére. A megbízatás egy félévre szól.

A Szegedi Tudományegyetem Mérnöki Kara felhívást tett közzé demonstrátorok jelentkezésére. A demonstrátori pozíció betöltése kiváló lehetőség az ismeretek gazdagítására, a tudományterület átfogóbb megismerésére, a hallgató kompetenciáinak fejlesztésére. A demonstrátori tevékenység plusz pontot jelent a köztársasági ösztöndíjra történő pályázatok rangsorolásakor. A megbízatás egy félévre szól, melynek vége a kari naptár vizsgaidőszakának utolsó napja.

A kiírt pályázatok nyertesei:

A Folyamatmérnöki Intézetbe

Prof. Dr. Rajkó Róbert egyetemi tanár mellé kiírt demonstrátori feladatok ellátására

Mihalkó József (IV. évf. ÉM szak) nyert felvételt.

Dr. Kertész Szabolcs tudományos munkatárs mellé kiírt demonstrátori feladatok ellátására

Jákói Zoltán Péter (IV. évf. biomérnök szak, TTIK) nyert felvételt

Az Élelmiszermérnöki Intézetbe

Boross Nikoletta intézeti mérnök mellé kiírt demonstrátori feladatok ellátására

Zentai Ádám (II. évf. ÉM szak) nyert felvételt

Az Ökonómiai és Vidékfejlesztési Intézetbe

Dr. Fabulya Zoltán főiskolai docens mellé kiírt demonstrátori feladatok ellátására

Gale Tibor (III. évf. GM szak) nyert felvételt.

Dr. Gál József egyetemi docens mellé kiírt demonstrátori feladatok ellátására

Túri Petra (IV. évf. GM szak) nyert felvételt.

Dr. Panyor Ágota egyetemi docens mellé kiírt demonstrátori feladatok ellátására

Váczi Rebeka (IV. évf. GVA szak) nyert felvételt.