hello_1170x430

Nyelvi kavalkád az SZTE Idegennyelvi Kommunikációs Intézetben

Számos programmal várja az érdeklődőket 2016. szeptember 29-én a SZTE Idegennyelvi Kommunikációs Intézete a Honvéd tér 6. szám alatt.

A Szegedi Tudományegyetem Idegennyelvi Kommunikációs Intézete, a Nyelvek Európai Napja alkalmából, idén is megrendezi Nyelvi Kavalkád című programsorozatát.

Az egész napos rendezvény célja a nyelvtanulás népszerűsítése, a meglévő ismeretek felmérése és játékos bővítése, valamint az interkulturális kommunikáció gyakorlása.

A nap folyamán érdekes útibeszámolókat, országismertetőket lehet hallgatni, de a mérnöki angol gyakorlati alkalmazásáról is tartanak majd előadást.

A scrabble bajnokságon, keresztrejtvényfejtő-versenyen és virtuális geoládázáson játékos formában; a nyelvi szintfelmérőkön és próbanyelvvizsgákon élesben is tesztelhetitek a tudásotokat.

A részletes program itt olvasható.