ZIEHL-ABEGG ösztöndíj felhívás

A ZIEHL-ABEGG SE a világ egyik vezető vállalata a motor és ventillátorgyártás területén. A németországi székhelyű konszern megközelítőleg 3500 munkavállalót foglalkoztat a világ több mint 30 országában. Magyarországon Marcaliban 750 főt foglalkoztatnak.

Vállalati kultúrájukat a hosszú távú, célorientált gondolkodás határozza meg, ennek rendelik alá emberi erőforrásaik tervezését is. Fontosnak tartják, hogy a leendő, megfelelően képzett munkaerővel már az egyetemi/főiskolai tanulmányok alatt kapcsolatot teremtsenek, és támogassák őket a felsőfokú végzettség megszerzésében.

Ennek szellemében vállalatuk ösztöndíjjal kívánja támogatni azon fiatalokat, akik első BSc/MSc diploma megszerzése előtt állnak, és aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkeznek az alábbi szakok valamelyikén:

Gépész-, Villamos-, Mechatronikai-, Anyagmérnök,

Gazdasági szakok (pénzügy/ számvitel, közgazdaságtan),