prezi_csop_1170x430

Az összegyetemi prezentációs versenyen Süli Kálmán Botond második helyezést ért el

A Mérnöki Kar képviseletében Süli Kálmán Botond második helyezése mellett a Prezimester különdíját is elnyerte az összegyetemi prezentációs versenyen.

2017. május 4-én került megrendezésre az Összegyetemi „Prezentációs technikák” verseny az IH Rendezvényközpontban. A versenyen a kari forduló győztesei prezentáltak. (A Mérnöki Kari fordulóról készült beszámolónk itt>> olvasható.)

prezi2

A legjobbakat öttagú zsűri választotta ki: Gyüdi Sándor, a Szegedi Nemzeti Színház főigazgatója, Szugyiczki-Györfi Katalin, a PreziMester oktatója, Seres Erika, a Toastmasters nemzetközi oktatási szervezet vezetője, Szögi Andrea, a Délmagyarország napilap főszerkesztő-helyettese, és Badó Attila, az SZTE Tehetségpont vezetője.

A résztvevő hallgatók olyan kiváló előadásokat mutattak be, hogy a zsűri több megosztott díjat is kiosztott:

I. hely: Szepes Borbála (ÁOK) és Zalányi Tamás (GTK)
II. hely: Süli Kálmán Botond (MK)
III. hely: Sztoján Krisztina (ÁJTK) és Fekete Dávid (BTK)

prezi1

Továbbá a közönség is hasonlóan vélekedett, mint a bírálók, így a TOASTMASTERS különdíját Zalányi Tamás nyerte el. Ezen felül a Prezimester különdíját Süli Kálmán Botond, karunk hallgatója kapta meg, míg a Tehetségpontét pedig Haramza Klára, Zeneművészeti Karos hallgató vehette át.

prezi_borito

Gratulálunk a kiváló eredeményhez!

A képek forrása: SzTE Szegedi Tehetségpont SzTehetség Facebook oldala