prezentacios_technikak_verseny_2017_borito

Prezentációs technikák verseny

2017. április 12-én, szerdán Prezentációs technikák versenyt rendezünk, ahol megmutathatod, hogy milyen előadói képességekkel rendelkezel.

A Szegedi Tudományegyetem Tehetségpontja a kari TDT-vel közösen tudományos prezentációs versenyt hirdet mindazok számára, akik tehetséget és kedvet éreznek magukban ahhoz, hogy egy tudományos problémát a közönség számára érthetően, a modern prezentációs eszközök segítségével bemutassanak.

A prezentációk értékelése kifejezetten az előadásmódra, az alkalmazott prezentációs technikákra vonatkozik. Előnyt élveznek azok a prezentációk, melyek önálló kutatásra épülnek.

Jelentkezni a muhitdk@mk.u-szeged.hu címen lehet a jelentkezési lap elküldésével. Jelentkezési határidő: 2017. április 4.

>>>Jelentkezési lap letöltése<<<

A prezentáció bemutatására 10 perc áll rendelkezésre.

A kari forduló időpontja és helyszíne: 2017. április 12. (szerda) 16 óra, Mérnöki Kar "A" épület - Kiselőadó (Szeged, Mars tér 7.)

Az első helyezett továbbjut az egyetemi döntőbe!