diszdiploma_atado_SZTE_MK_2017

Aranydiploma átadó az SZTE Mérnöki Karán

Egyetemünk 2017/2018. évi Arany Díszoklevél-átadó Ünnepségére szeptember 2-án került sor. Az ünnepi eseményen azokat az egykori hallgatóinkat köszöntöttük, akik Karunk valamely jogelőd intézményében kapták meg diplomájukat. Az ünnepségen közel 50 fő vehetett át aranydiplomát.

A rendezvényen Dr. Bíró István dékán köszöntötte az ünnepelteket, s nyújtotta át az aranydiplomákat.

A Díszoklevelekkel köszönetünket fejeztük ki mindazon volt hallgatóinknak, akik életpályájukkal, erőfeszítéseikkel, szakmai munkájukkal elismerést szereztek hivatásuknak és az Egyetemünknek.

Minden kedves egykori hallgatóinknak gratulálunk és a továbbiakra jó egészséget, sok sikert kívánunk!

Az ünnepségről készült képek ITT tekinthetőek meg.

Díszokleveleseink névsora ITT olvasható.