hallgatoi_kerdoiv_szte_mk

Hallgatói elvárások - kérdőív kitöltés felvett hallgatóinknak

Kérjük a most felvételt nyert hallgatókat, hogy a hallgatók tanulmányainak minőségi támogatása céljából indított kutatásunkhoz járuljanak hozzá ezen kérdőív kitöltésével.

A tanulmányi sikeresség nem csak a tudáson és a konkrét képességeken múlik. Sok olyan tényező van, ami befolyásolja, hogy a jó képességek mellett vagy éppen azok ellenére hogyan fog valaki teljesíteni tanulmányai során. Az egyik ilyen tényező a személyi és tárgyi infrastruktúra, amelynek biztosítása az egyetem feladata. Ahhoz, hogy ezen háttér kialakítása során az egyetem a legjobb döntéseket hozza, meg kell ismernie új hallgatóinak egyetemmel szemben támasztott igényeit, elvárásait.

A kérdőív a Központi beiratkozási információk CooSpace színtéren érhető el: http://www.coosp.etr.u-szeged.hu/Scene-463918/Survey-1199712

A kérdőív kitöltése anonim módon történik, és mindössze húsz percet vesz igénybe.