unitech_mernokverseny_szte_mk

Jelentkezz a CLAAS UniTech Mérnökversenyre vagy a Jabil Mérnökbajnokságra!

Idén ősszel két mérnökversenyre várják a jelentkezésedet. Gyakorlati és esettanulmányi versenyek közül lehet választani. Mindkét versenyen értékes díjak és életre szóló tapasztalatok várnak!

CLAAS UniTech Mérnökverseny

Működő kombájn tervezése a feladat. A legszínvonalasabb tervek benyújtói lehetőséget és támogatást (75 000 Ft) kapnak, hogy megépítsék és élőben megmérettessék egymással alkotásaikat a verseny döntőjén, a CLAAS telephelyén, Törökszentmiklóson. Az évek során a döntőben találkozhattunk már oldalkocsis bicikli-kombájnnal és sok más kreatív megoldással, idén pedig újabb terveket várunk tőletek.

Díjazás

· 1. helyezett csapat: 1 000 000 Ft-os műszaki vásárlási utalvány és gyárlátogatással egybekötött utazás a CLAAS központjába, Harsewinkelbe

· 2. helyezett csapat: 500 000 Ft-os műszaki vásárlási utalvány

· 3. helyezett csapat: 100 000 Ft-os műszaki vásárlási utalvány

· Különdíj a leginnovatívabb konstrukciókért: aratás gyakorlat Magyarországon CLAAS kombájnnal

Nyereményjáték

Kövesd az Instagram oldalunkat, ahol időről-időre nyereményekkel várunk! Várunk a Facebookon is!

Jelentkezz 2017. október 10. éjfélig a honlapon!

Jabil Mérnökbajnokság

Gépész-, villamosmérnök, vagy logisztika szakos hallgató vagy? Szeretnéd tudni mit ér a tudásod a gyakorlati életben? Nem utasítanál vissza néhány klassz díjat sem? Alapíts 3 fős csapatot és indulj a versenyen! Debrecen, Miskolc, Nyíregyháza, Kassa és Gödöllő egyetemeiről várjuk a jelentkezőket.

Díjak:

• • 1. helyezett csapat: 3 db 6 éjszakás pihenés a LifeStyle Hotel Mátrában**** félpanziós ellátással és korlátlan wellness használattal
  • • 2. helyezett csapat: 3 db 4 éjszakás pihenés a LifeStyle Hotel Mátrában**** félpanziós ellátással és korlátlan wellness használattal
  • • 3. helyezett csapat: 3 db 2 éjszakás pihenés a LifeStyle Hotel Mátrában**** félpanziós ellátással és korlátlan wellness használattal

Kvízjáték:

Próbáld ki teaser játékunkat is, amellyel 10 000 Ft-os műszaki vásárlási utalványt nyerhetsz. Várunk a Facebookon is!

Jelentkezési határidő: 2017. október 16. éjfél