tdk-borito

Tudományos Diákköri Konferencia felhívás 2017.

A Szegedi Tudományegyetem Mérnöki Kara tisztelettel meghívja a 2017/2018-as tanév Tudományos Diákköri Konferenciájára.

A konferencia időpontja: 2017. november 7.

A konferencia helyszíne:
Szegedi Tudományegyetem Mérnöki Kar Szeged, Mars tér 7. "A" épület

Jelentkezési határidő: 2017. október 9.

A jelentkezési lapot online kell kitölteni.

Jelentkezési lap letöltés >>>

A TDK dolgozat és/vagy a 4 oldalas összefoglaló beadási határideje: 2017. október 24.

Tekintettel a 2018-as MÉTE OTDK-ra, lehetőség van csak 4 oldallal is jelentkezni a kari TDK-ra.

A teljes dolgozat mellé is kell 4 oldalas összefoglalót készíteni.

Az elkészült dolgozatot és/vagy a 4 oldalas összefoglalót a muhitdk[kukac]mk.u-szeged.hu címre kell küldeni.

A beadás elektronikusan, word vagy PDF fájlban, az OTDK szabályainak megfelelő oldalszámmal történjen.
(Agrártudományi Szekció esetén 30-50 oldal, Közgazdaságtudományi Szekció esetén max. 80 oldal plusz melléklet, Műszaki Szekció estén 20-60 oldal plusz melléklet).

A fájl neve legyen a szerző(k) saját neve, megjelölve, hogy "teljes" vagy "4oldalas" dolgozat (Vezetéknév_Keresztnév_teljes vagy Vezetéknév_Keresztnév_4oldalas).

A dolgozatok fájlmérete ne haladja meg a 10MB-ot.

A teljes dolgozat formai követelményei letöltés >>>

A 4 oldalas összefoglaló formai követelményei letöltés >>>

SZTE Mérnöki Kar TDK honlapja >>>