2018/2019. tanévre szóló Nemzeti Felsőoktatási Ösztöndíj pályázati felhívás VÉGLEGES eredményei

A Nemzeti Felsőoktatási Ösztöndíj pályázatok elbírálásra kerültek Karunkon.

A Mérnöki Kar Nemzeti Felsőoktatási Ösztöndíj Bizottsága értékelte a 35 db beérkezett pályázatot.

Az értékelés során – az Egyetemi Nemzeti Felsőoktatási Ösztöndíj Szabályzat alapján – meghatározásra került az érvényes pályázatok köre.

Kizárásra kerültek azok a pályázók, akik a pályázati időszakban nem teljesítettek 55 kreditet, vagy volt olyan kötelezően teljesítendő felvett kurzusuk, amit nem teljesítettek, vagy a hagyományos tanulmányi átlaguk nem érte el a 4,5-öt.

Az érvényes pályázatok száma 24, a kizárt pályázatok száma 11. A Bizottság minden érvényes pályázatot részletesen értékelt a kari pontszámítási elvek alapján.

A Mérnöki Kar kerete a 2018/2019-es tanévre a nemzeti felsőoktatási ösztöndíjra 6 fő, illetve a kiemelt ösztöndíjra is 6 fő. Ezen kívül a Bizottság 1-1 fő póttagot is megjelölt, aki jelen esetben nem részesül ösztöndíjban, csak speciális esetben kerülhet az ösztöndíjasok közé.

Nemzeti Felsőoktatási Ösztöndíj Pályázat MK végleges lista letölthető (pdf)-ben.

Hovorkáné Dr. Horváth Zsuzsanna

oktatási és általános dékánhelyettes