Prezentációs verseny

Prezentációs Technikák Versenye 2018 eredmények

Az SZTE Tehetségpont, a Szegedi Tehetséggondozó Tanács és az SZTE Mérnöki Kari szervezésében március 12-én került sor a „Prezentációs technikák” tanulmányi verseny kari fordulójára. A szerteágazó témákat szemléletesen és közérthetően mutatták be a hallgatók, így szoros mezőny alakult ki.

Az eredmények:

I. hely és közönség díj Betkó Renáta: Haribo, a gumicukor világa

II. hely Gyurkó Csilla: Versenyautók tervezése és gyártása a Szegedi Tudományegyetemen

III. hely Ács Eszter: Halhús fogyasztási szokások egy szegedi középiskola valamint egy egyetemi kar hallgatóinak körében

Különdíjas: Mihalkó József: Szabályozott szalámi-taktika

Soroptimist Club Szeged különdíjasa: Baranyi Anna Fruzsina: Givaudan duális képzés bemutató 3.

Rotary Club Szeged-Tisza különdíjasa: Siklósi Gergely: Givaudan duális képzés bemutató 2.

Köszönjük a támogatást a kar Hallgatói Önkormányzatának, a Rotary Club Szeged-Tiszának, és a Soroptimist Clubnak.

Képgaléria.