Scindikator

Mentorprogram a közérthető tudományért

Népszerű mentorokkal idén is folytatódik a SCIndikátor tudománykommunikációs készségfejlesztő program. A képzésen részt vevő egyetemisták magabiztos előadókká válhatnak, ami a tudományos életben való érvényesülés mellett az ismeretterjesztésnek is alapfeltétele. A három hónapos tréningre október 22-ig lehet jelentkezni!

A SCIndikátor mentorprogram profi mentorokkal dolgozik együtt, a csapatban lesz Zsiros László Róbert, a Szertár tudományos ismeretterjesztő csatorna alapítója, Kraszkó Zita műsorvezető és improvizációs tréner, Stöckert Gábor, az Index Tech & Tudomány rovat vezetője, és Orlai Balázs design stratégia tervező.

A programra azok az alap-, mesterszakos és doktorandusz hallgatók jelentkezhetnek, akik STEM (természettudományos, informatikai, mérnöki, illetve matematikai) területen kutatnak vagy terveznek kutatni, kutatásuk / tanulmányaik során a STEM területekhez közel álló módszertant alkalmaznak és szeretnének magabiztos előadókká válni.

Jelentkezési határidő: 2018. október 22. éjfél

További információ: https://jelentkezes.scindikator.hu/