tanev

Tanévnyitó és beiratkozás a Mérnöki Karon

Augusztus 30-án 10 órától tanévnyitó, majd ezt követően szakos tájékoztatók és beiratkozás várja első éves nappali tagozatos hallgatóinkat!

Kari tanévnyitó értekezlet 2019. augusztus 30. 10.00 óra
A Szegedi Tudományegyetem Mérnöki Karának tanévnyitó értekezletét a Csongrád Megyei Kereskedelmi és Iparkamara termében tartjuk (6721 Szeged, Párizsi krt. 8-12.), amelyre minden első éves NAPPALI tagozatos hallgatót szeretettel várunk! Kérjük, a rendezvényen alkalomhoz illő öltözetben jelenjen meg!

Szakos tájékoztató előadások 2019. augusztus 30. 11.00 óra
A kari tanévnyitó értekezletet követően a Kar főépületében (Szeged, Mars tér 7.) szakos kari tájékoztatókat tartunk. A kari tájékoztatókon a tanulmányok megkezdéséhez szükséges konkrét információk hangzanak el, ezért a megjelenésére feltétlenül számítunk. (pl. képzési tervek ismertetése, órarendi beosztás, Neptun, Modulo, CooSpace használata, nyelvvizsga követelmények, ösztöndíj lehetőségek stb.)
II. előadóterem: Gépészmérnök szak BSc
I. előadóterem: Élelmiszermérnök szak BSc
Élelmiszerbiztonsági- és minőségi mérnök MSc
III. előadóterem: Mechatronikai mérnök szak BSc
Műszaki menedzser szak BSc
Mezőgazdasági és élelmiszeripari gépészmérnök Bsc

Beiratkozás 2019. augusztus 30. 13.00-17.00 óra
A beiratkozás adminisztratív részének helyszíne a József Attila Tanulmányi és Információs Központ (Szeged, Ady tér 10.). Az adminisztratív ügyintézés a felvételi eljárás során megadott hivatalos adatok ellenőrzését, az eredeti dokumentumok bemutatását és a beiratkozási lap aláírását jelenti. Az adminisztratív ügyintézés előfeltétele a Modulo adategyeztető űrlap kitöltése.
Kérjük, hozza magával az alábbi dokumentumokat:
- személyi igazolvány, lakcímkártya, külföldi hallgatók esetén útlevél - kötelező!
- TAJ kártya, adóigazolvány
- eredeti érettségi bizonyítvány, oklevéllel rendelkező hallgató esetében felsőfokú végzettséget igazoló oklevél, nyelvvizsga bizonyítvány(ok);
- minden dokumentumról 1-1 db jó minőségű fénymásolat.