Dok1-001

Továbbtanulnál és kérdésed van?

Gyere, ismerkedj meg velünk! Itt a jó alkalom arra, hogy személyesen tedd fel kérdéseidet és azonnal választ is kapj akár a már nálunk tanuló hallgatóktól, akár a tanulmányi osztály dolgozóitól.

Megtalálhatsz bennünket a legnagyobb felsőoktatási seregszemlén, az Educatio kiállításon 2019. 01. 10-12. napokon 10-17 óra között a budapesti Hungexpo területén, de szívesen látunk az SZTE Mérnöki Kar nyílt napján 2019. 01. 12-én 10 órakor, amikor a tájékoztatók után kar Szeged, Moszkvai krt. épületének laborjaiban, műhelyeiben lehet barangolni, bemutatókat nézni. Ha még megerősítést szeretnél, vagy újabb kérdésed van, akkor várunk az SZTE Nyílt nap és Szülői értekezlet rendezvényre 2019. 02. 02-án 9-14 óra között az SZTE Szeged, Dugonics tér 13. sz. alatti épületében.

Ha nem tudsz eljönni a rendezvényekre és inkább írnál, megteheted az mk-to@mk.u-szeged.hu címre, ahol biztosan kapsz választ a feltett kérdéseidre.

Tovabbtanulas