Felhívás: városi tanulmányi ösztöndíj pályázat

2016. szeptember 06.

Szeged Megyei Jogú Város Önkormányzata pályázatot ír ki a 2016/2017-es tanévre a Szegedi Tudományegyetem és a Gál Ferenc Főiskola nappali tagozatán tanuló, kiemelkedő teljesítményt elért diákok számára.

Szeged Megyei Jogú Város Ösztöndíjának pályázati kiírása

Szeged Megyei Jogú Város Önkormányzata pályázatot ír ki a 2016/2017-es tanévre a Szegedi Tudományegyetem és a Gál Ferenc Főiskola nappali tagozatán tanuló, kiemelkedő teljesítményt elért diákok tanulmányainak anyagi támogatására, az alábbi feltételekkel:

• nappali tagozatos hallgató

• 26. életévét a pályázat benyújtásáig nem töltötte be

• első alap-, osztatlan, mester- vagy felsőfokú szakképzésében folytat tanulmányokat

• a 2015/16-ös tanév második (tavaszi) félévében “aktív” jogviszonya volt (a képzésre bejelentkezett)

Az ösztöndíj két szemeszterre szól, melynek összege havi 10 000 Ft.

A pályázat formai követelményei:

• Pályázni a Modulo elektronikus rendszerben, az EHÖK iroda fül alatt található Szeged MJV Ösztöndíjpályázata c. adatlap kitöltésével lehet.

• A csatolandó dokumentumokat beszkennelve kell feltölteni, fekete-fehér és/vagy színes formátumban.

Az ösztöndíjpályázat benyújtási határideje: 2016.szeptember 16. 12:00 - 2016. október 16. vasárnap 23:59.

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent a kiemelkedő tanulmányi eredmény és a tanulmányi versenyeken való részvétel.

A pályázatok elbírálásának várható időpontja 2016. december

A döntés eredményéről – az elbírálást követően – az EHÖK honlapján illetve a Moduloban értesülhetnek a pályázók.

További információ: Vincze Alexandra Erika, irodavezető: 62/343-094, iroda@ehok.u-szeged.hu

A pályázati kiírás itt letölthető.