Kiemelt hírek

2018. október 18.
2018. október 12.

Képzés ideje: 2018. november 9-10. Jelentkezési határidő a létszámtól függően a képzés kezdetéig!

2018. október 12.

Az ABB Kft., az innovatív technológiák vezető fejlesztője és szállítója „ABB mentorprogram női hallgatóknak” elnevezéssel pályázatot hirdet a műszaki felsőoktatásban tanuló 5 fő főiskolai/egyetemi női hallgató számára. A regisztráció időtartama: 2018. október 8. és 2018. november 9.

2018. október 12.

Népszerű mentorokkal idén is folytatódik a SCIndikátor tudománykommunikációs készségfejlesztő program. A képzésen részt vevő egyetemisták magabiztos előadókká válhatnak, ami a tudományos életben való érvényesülés mellett az ismeretterjesztésnek is alapfeltétele. A három hónapos tréningre október 22-ig lehet jelentkezni!

2018. szeptember 10.

„Oktató munkánkban fontosnak tarjuk a szilárd elméleti alapokon és a szoros vállalati kapcsolatokon nyugvó gyakorlatorientáltságot” – hangsúlyozza dékáni köszöntőjében az SZTE Mérnöki Kar új vezetője. A gépészmérnök dr. Bíró István küldetésének érzi a szegedi műszaki képzés fejlesztését.

2018. szeptember 07.

Kooperatív képzés indul élelmiszermérnök, gépészmérnök, mechatronikai mérnök és műszaki menedzser szakos hallgatóknak a 2018/19. tanévtől kezdődően!