Kiemelt hírek

2019. szeptember 19.

Október 8-án 10 órakor megnyitja kapuit a régió legnagyobb álláskeresési fóruma. Az SZTE Őszi Állásbörze előtt felkészítő napokkal várják az egyetem gyakornoki- és munkahelyet kereső hallgatóit. A személyes tanácsadásokra és workshopokra szeptember 26-ig várják a jelentkezőket.

2019. szeptember 11.

2019. szeptember 20-21-én MIR képzésre kerül sor a Konformitás Tanúsító Kft-vel együttműködésben.

2019. szeptember 05.

A Szegedi Tudományegyetem Mérnöki Kara másfél éves oktatási programcsomagot kínál Műszaki diagnosztikai és karbantartó szakmérnök szakirányú továbbképzés formájában.

2019. szeptember 03.

Csatlakozz a szakmai klubhoz, hogy ipari környezetben tapasztald meg az élelmiszeripar mindennapos kihívásait! Egyedülálló lehetőség alapszakos és mesterszakos élelmiszermérnök hallgatóknak!

2015. március 05.
2019. augusztus 01.

A Szegedi Tudományegyetem Mérnöki Kara, Orosháza városa és a Táncsics Mihály Gimnázium közösen indít szeptembertől gépészmérnök képzést a gimnáziumban. Az államilag támogatott szakra a pótfelvételi eljárásban augusztus 7-ig lehet jelentkezni.