Kiemelt hírek

2018. június 19.

A Pro Talentis Universitatis Alapítvány pályázatot hirdet a Halbritter Mátyás-Pro Talentis Díj elnyerésére a 2017-2018-as tanévben 200.000 forint összegű egyszeri ösztöndíj formájában.

Beadási határidő: 2018. június 26. 12.00

2018. június 20.

Beszámoló a Dr. Huszka Tibor Élelmiszeripari Szakmai Klub félévzáró rendezvényéről

2018. június 14.

SZTE START néven új ösztöndíjprogramot indított a szegedi egyetem, mellyel azokat a tehetséges, végzős középiskolai diákokat kívánják támogatni, akik idén első helyen jelentkeztek az egyetem valamely képzésére. A program célja, hogy segítse az átmenetet a középfokú- és felsőoktatás között. Az ösztöndíjat pályázat útján lehet elnyerni, a jelentkezési határidő: 2018. július 11., a legjobb pályázók akár 100.000 forint egyszeri támogatásban részesülhetnek.

2018. május 31.

Tizenkettedik alkalommal rendezik meg az SZTE Alma Mater Weekend és Sportnapot, melyre idén is izgalmas családi programokkal és az elmaradhatatlan pörköltfőző versennyel készülnek. Június 16-án, az SZTE Sportközpontban ugrálóvár, kézműves foglalkozások, tánc- és ugrálókötél bemutató, véradási lehetőség és értékes nyeremények várják a volt- és jelenlegi SZTE-s hallgatókat és dolgozókat.

2018. június 04.

Karunk Arany Díszoklevél-átadó Ünnepségére június 2-án került sor. Az ünnepi eseményen azokat az egykori hallgatóinkat köszöntöttük, akik Karunk valamely jogelőd intézményében kapták meg diplomájukat.

2018. május 30.

Az SZTE Mérnöki Kar Airrari pneumobil csapata nyerte meg a Hungexpo Ipar Napjai kiállításán megrendezett Techtogether GTE versenyt. Az Airrari csapat az első hely mellett a Hepenix Kft. díját is elhozta.

2018. május 17.