Kiemelt hírek

2018. január 22.

Karunk Környezetirányítási Rendszer Belső Auditor képzést hirdet a Konformitás Tanúsító Kft-vel közösen. A képzés 2018. február 16-17-én lesz a Mars tér 7. sz. alatti épületben.

2018. január 19.

Az SZTE Alma Mater mentorokat keres márciusban induló programjához, amely kilencedik alkalommal járul hozzá a volt SZTE-s hallgatók szakmai tudásának, tapasztalatainak becsatornázásához a jelenlegi oktatási rendszerbe. Jelentkezni 2018. január 31-ig lehet.

2018. január 12.

A Szegedi Tudományegyetem minden kara képviselteti magát a 18. Educatio Nemzetközi Oktatási Szakkiállításon, amelyet 2018. január 18-20. között rendeznek meg Budapesten, a Hungexpo "G" csarnokában. A hazai oktatási piac legnagyobb seregszemléjén keresd jelképünket, a Griffet, ahol első kézből kapsz választ az SZTE-vel kapcsolatos kérdéseidre, és ingyenes pályaorientációs tanácsadáson vehetsz részt.

2017. december 19.
2017. december 18.

A magyarországi intézmények közül az első, európai szinten a harmadik legmobilabb, az Erasmus+ programban külföldön is oktató tanári kar dolgozik a Szegedi Tudományegyetemen. Az idén 30 éves Erasmus legfrissebb EU-toplistáján 4 ezer felsőoktatási intézmény közül az SZTE a harmadik helyre került, maga mögé utasított minden hazai egyetemet. A TOP 3 magyar fogadóintézmény között az SZTE a második.

2017. december 03.

A tudományos diákköri munka legmagasabb szintű elismerését vehette át 2017. november 20-án Bor Péter Soma hallgató, az OTDT és az MTA elnökeitől, az MTA Dísztermében.