Friss hírek

2017. szeptember 20.

Kérjük a most felvételt nyert hallgatókat, hogy a hallgatók tanulmányainak minőségi támogatása céljából indított kutatásunkhoz járuljanak hozzá ezen kérdőív kitöltésével.

2017. október 16.

Idén is felkerült a Szegedi Tudományegyetem a világ legjobb 1000 egyetemét rangsoroló Center for World University Rankings (CWUR) listára. A rangsorban a 762. az SZTE.

2017. október 09.

A 22. Őszi Kulturális Fesztivál keretein belül október 5-én kínai moduláris origami kiállítás nyílt Molnár László alkotásaiból az SZTE Mérnöki Karán.

2017. október 02.

Mihalkó József (I. évf. OÉM MSc hallgató), a Szegedi Tudományegyetem Mérnöki Kar és a Nők a Tudományban Egyesület (NATE) képviseletében vett részt előadóként a Tudományok Fővárosa rendezvényen, amelyet 2017. szeptember 23-án a budapesti Várkert Bazárban rendeztek meg.

2017. augusztus 30.

Az Osztrák-Magyar AKCIÓ Alapítvány (OMAA)/ Stiftung Aktion Österreich-Ungarn (AÖU) Kuratóriumának PÁLYÁZATI FELHÍVÁSA a 2017. évre

2017. szeptember 19.

Egyetemi vers- és prózamondó valamint zenei versenyt, fotó- és verspályázatot hirdet a Szegedi Tudományegyetem Kulturális Irodája nappali tagozatos hallgatók számára.

2017. augusztus 31.

Novellaíró pályázatot hirdet az idén 150 éves Központi Statisztikai Hivatal.

Beküldési határidő: 2017. november 1.

2017. február 20.

A ZIEHL-ABEGG Motor- és Ventillátorgyártó Kft öszötndíjat hirdet BSc./MSc. diploma előtt állóknak. A program kiváló lehetőség az ambiciózus hallgatók számára, a tanulmányok anyagi támogatása mellett a pályázat elnyerésével egyúttal szakmai gyakorlati helyet is szerezhetnek.