29_Reka

Pro Scientia Aranyérem 2023

2023. július 21.

Az Országos Tudományos Diákköri Tanács Pro Scientia Aranyérem Odaítélő Bizottsága június 28-án hozott döntést a 2023. évi kitüntetésekről.

Pro Scientia, Pro Arte és Junior Pro Scientia Aranyérem kitüntetésben részesülhet az a fiatal, aki tanulmányai során és az általa választott szakmai területen kiemelkedő teljesítményt nyújtott, és arról pályamunkák, előadások vagy irodalmi, művészeti és tudományos alkotások formájában számot adott. Az Aranyérem tehát nem egy-egy konferencián bemutatott előadást, pályamunkát ismer el, hanem a hallgatói összteljesítmény alapján a kiemelkedő egyéniséget. A teljes lista itt olvasható.

A Szegedi Tudományegyetem Mérnöki Karáról az Agrártudományi szekcióban Dobozi Réka, okleveles élelmiszerbiztonsági és -minőségi mérnök (MSc) hallgatónk Pro Scientia Aranyérmet kapott.

Szívből gratulálunk és további szakmai sikereket kívánunk!