SZTE MK 2018. január

2018. január 19.

Az SZTE Alma Mater mentorokat keres márciusban induló programjához, amely kilencedik alkalommal járul hozzá a volt SZTE-s hallgatók szakmai tudásának, tapasztalatainak becsatornázásához a jelenlegi oktatási rendszerbe. Jelentkezni 2018. január 31-ig lehet.

2018. január 12.

A Szegedi Tudományegyetem minden kara képviselteti magát a 18. Educatio Nemzetközi Oktatási Szakkiállításon, amelyet 2018. január 18-20. között rendeznek meg Budapesten, a Hungexpo "G" csarnokában. A hazai oktatási piac legnagyobb seregszemléjén keresd jelképünket, a Griffet, ahol első kézből kapsz választ az SZTE-vel kapcsolatos kérdéseidre, és ingyenes pályaorientációs tanácsadáson vehetsz részt.

2018. január 11.

Miért az SZTE? Mert az elsők között vezette be a Szegedi Tudományegyetem a duális képzést. A gyakorlatorientált oktatási formákat az SZTE 8 kara kínálja a felsőfokú tanulmányaikat elkezdő fiatalok számára. Ugyanakkor a kooperatív képzési formát is fejlesztik a szegedi egyetemen.

2018. január 08.