SZTE MK 2023. szeptember

2023. szeptember 29.

Az SZTE Mérnöki Kara pályázatot hirdet demonstrátori feladatkör betöltésére a 2023/24. tanév őszi félévére.

A pályázatok benyújtási határideje: 2023. október 4. 12:00 óra

2023. szeptember 20.

A Moltech AH Kft és az SZTE Mérnöki Kar együttműködésében valósult meg a projekt.

2023. szeptember 12.

15,9 millió forint értékben négy darab „automatikusan vezérelt jármű” érkezett a Szegedi Tudományegyetem Mérnöki Karának Robotika laborjába. Miként hat a robotika az életünkre? Erről is kérdeztük dr. Sárosi Józsefet, az SZTE MK dékánhelyettesét.

2023. szeptember 12.

A Kutatók Éjszakája egy Európa-szerte megrendezett, ingyenesen látogatható rendezvénysorozat, melynek célja a tudomány és a kutatói életpálya népszerűsítése. Idén is szeptember utolsó hétvégéjén kerül rá sor, a Mérnöki Kar ezúttal 15 programmal csatlakozik a kezdeményezéshez.

2023. szeptember 12.

Ha szeretnél fejlődni, a szakmai tapasztalatot szerezni, a legjobb szakemberekkel együtt dolgozni és a remek csapat része lenni, jelentkezz!

2023. szeptember 06.

A 2023-as általános és pótfelvételi eljárásban felvett hallgatók, a részképzésekre jelentkezők és az új külföldi hallgatók szeptember első hetében iratkoznak be az SZTE József Attila Tanulmányi és Információs Központban. Szeptembertől több mint tízezer új hallgatót köszönthet az SZTE.